Poradny pro Vaše zdraví

Hlíva ústřičná - cesta ke zdraví

Hlíva ústřičná je proslulá svými léčivými účinky po celém světě. Je považována za houbu pevného zdraví, energie a dlouhověkosti.

Hlíva ústřičná u nás a ve světě

Tato houba roste především na kmenech převážně listnatých stromů. Její původ je připisován Číně, odkud se postupně rozšířila do téměř celého světa. U nás ji můžeme volně nalézt v době pozdního léta, do začátku zimy. Protože je ale hlíva ústřičná pěstovaná celoročně ve speciálních pěstírnách, můžete si ji pořídit během celého roku.

Mediální hvězda z přírody

Její popularita je v současné době na vzestupu. Na své si přijdou nejen gurmáni v kuchyni, či jedinci, kteří se rozhodli žít zdravě a vyslyšet potřeby svého těla, ale pro své příznivé vlastnosti je hojně využívána rovněž v medicíně.

S hlívou ústřičnou podpoříte svou přirozenou imunitu

Hlíva ústřičná má příznivý vliv na naši přirozenou obranyschopnost. Obsahuje důležité vitaminy a minerály. Naleznete v ní vitaminy skupiny B, vitamin C, fosfor, draslík, selen chróm, jód nebo selen. V jejím složení se nachází i důležité bílkoviny, vláknina pro správnou detoxikaci střev nebo nezbytné mastné kyseliny.

Konzumací ke spokojenějšímu životu

Konzumací hlívy ústřičné nebo produktů, které obsahují její extrakty, napomáháme našemu tělu vytvořit ochranný štít, jenž nás brání před viry, toxickými látkami a degenerativními procesy probíhajícími uvnitř našeho těla. Hlíva ústřičná nás pomáhá chránit před běžným nachlazením, chřipce, angíně, ale také před chronickými nemocemi jako jsou alergie nebo ekzémy.

Dodejte tělu potřebné množství hlívy ústřičné

Pravidelná konzumace čerstvých plodnic této houby je jednou z variant, jak využít jejich léčivých vlastností. Je možné ji užívat v sušené formě (ze sušených hub) či jako přípravky, které obsahují extrakt z jejich plodnic. Je jen na vás, zda si hlívu ústřičnou usušíte a podrtíte, nebo navštívíte nejbližší lékárnu či bylinářství, kde si zakoupíte již hotový preparát s doporučeným dávkováním.
Přejeme Vám pevné zdraví a silnou imunitu. 

Klientská karta s výhodami

Připojte se do našeho Věrnostního programu a získáte výhody, které vycházejí vstříc vašim individuálním potřebám.

Více

Aktuální akční leták

Vyberte si z široké nabídky akčních produktů pro Vaše zdraví.

Více

Karty a poukázky

V naší lékárně můžete uplatnit tyto karty a poukázky

karty a poukázky

TÉMA MĚSÍCE

Osteoporóza se nevyhýbá ani mužům

Osteoporóza je chronické onemocnění, kost se ztenčuje, řídne a je náchylnější ke zlomení. Toto onemocnění je o to zákeřnější, že ze začátku nebolí ani o sobě nedává vědět jinými, subjektivně nepříjemnými pocity.

Číst dál...

Potřebujete poradit?

V naší on-line poradně Vám rádi podáme informace o lécích, které doporučíme dle Vašich obtíží, o jejich účincích, způsobu použití, bezpečném užívání kombinací léků apod.

Vstoupit

Novinky e-mailem

Odebírat

Chcete pravidelně dostávat informace o akčních nabídkách a slevách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Lékárna U Hygie - Vždy něco navíc!

Široký sortiment skladem

Žádné nahrazování podobnými léky. Váš lék je ihned k dispozici, jen ve výjimečných případech je třeba jej objednat a můžete ho mít k dispozici ještě týž nebo následující den.

Klid a bezpečí pro Vás

Naše zkušené magistry farmacie Vám ochotně poradí a vysvětlí vše, týkající se léků a jejich bezpečného užívání (např. při kombinaci s jinými léky, při specifických obtížích apod.)

To nejlepší pro vaše zdraví

V našem širokém sortimentu naleznete bez čekání vše, co vyžaduje zdravotní stav Vás i kohokoliv z Vaší rodiny. Poradíme Vám jak ušetřit a zároveň co nejúčinněji pečovat o zdraví.

Copyright © 2018 Arvisimax s.r.o. Všechna práva vyhrazena.