Poradny pro Vaše zdraví

Před jarem je nejvyšší čas na pořádný detox

Trápí vás špatné trávení, únava, slabá imunita nebo nezdravá pleť? Tak to vše mohou být příznaky toho, že máte organizmus zanesený různými toxiny. Přichází jaro a s ním i změny klimatu, na které musíte být připraveni. Detoxikace organizmu je očistný proces, který naše tělo zbavuje škodlivých látek a právě v těchto dnech je ten nejvyšší čas započít s očistou vašeho těla.

ZÁZRAČNÁ ALOE VERA

Aloe Vera obsahuje v hojném množství betain, který brání rozvoji kornatění tepen a podporuje činnost jater. Betain působí preventivně také proti rakovině. Dále podporuje růst buněk a opravuje jejich jádra. Aktivuje tvorbu červených krvinek a podporuje zásobování buňky kyslíkem. Pozitivních účinků je více, má například močopudné účinky, vylučuje sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči, zbavuje střeva jedovatých látek, odstraňuje zácpu a dodává pružnost a lesk pleti, vlasům a nehtům.

ČERVENÁ ŘEPA NA ZLATO

Červená řepa má přirozenou schopnost neutralizace škodlivých látek v těle a podporuje jejich následné vylučování z těla, a to především z mozku a střev. To se týká takových látek, jako je třeba olovo, hliník, cholesterol či radioaktivní látky. Červená řepa pročišťuje krev a obsahuje mnoho antioxidantů, které likvidují volné radikály zodpovědné mimo jiné i za některé prvotní projevy stárnutí, jako je kupříkladu tvorba vrásek. Její konzumace v prakticky jakékoliv formě povede ke zlepšení kvality a vzhledu vaší kůže, vlasů a nehtů. Co se pak ještě týče samotných vlasů, tak ty přirozeně získají na síle a lesku, a to díky velkému množství v řepě obsažených karotenoidů.

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ – PŘÍRODNÍ ČISTIČ

Krásně fialově zbarvený bodlák ze Středomoří, který se u nás ve volné přírodě téměř nevyskytuje. Díky svým trnům bývá někdy nazýván „Kristova koruna”. Kromě své okrasné funkce má funci ještě další, léčící. Mimo tonizaci cév, úpravu nízkého krevního tlaku, pomoci při závratích, migrénách i srdečních onemocněních je především nejvhodnější rostlinkou pro detoxikaci jater. Nejdůležitějšího detoxikačního orgánu našeho těla. Dalo by se říci, že funkce vašeho organismu je obrazem funkce vašich jater. Právě proto je důležité dopřát játrům tu nejlepší péči, kterou očista ostropestřcem rozhodně je.

Rostlinný komplex Dias Detox obsahuje vysoce koncentrované rostlinné enzymy, rostlinné extrakty z červené řepy, aloe vera, ostropestřce mariánského a dalších vitamínů a minerálů. 

Klientská karta s výhodami

Připojte se do našeho Věrnostního programu a získáte výhody, které vycházejí vstříc vašim individuálním potřebám.

Více

Aktuální akční leták

Vyberte si z široké nabídky akčních produktů pro Vaše zdraví.

Více

Karty a poukázky

V naší lékárně můžete uplatnit tyto karty a poukázky

karty a poukázky

 
eRecept

Pokud máte eRecept, tak si jej můžete kdykoliv a kdekoliv rezervovat a Vaši rezervaci pohodlně vyzvednout v naší lékárně.

Co je potřeba udělat?

Online rezervace

 

TÉMA MĚSÍCE

Osteoporóza se nevyhýbá ani mužům

Osteoporóza je chronické onemocnění, kost se ztenčuje, řídne a je náchylnější ke zlomení. Toto onemocnění je o to zákeřnější, že ze začátku nebolí ani o sobě nedává vědět jinými, subjektivně nepříjemnými pocity.

Číst dál...

Potřebujete poradit?

V naší on-line poradně Vám rádi podáme informace o lécích, které doporučíme dle Vašich obtíží, o jejich účincích, způsobu použití, bezpečném užívání kombinací léků apod.

Vstoupit

 

Novinky e-mailem

Odebírat

Chcete pravidelně dostávat informace o akčních nabídkách a slevách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Lékárna U Hygie - Vždy něco navíc!

Široký sortiment skladem

Žádné nahrazování podobnými léky. Váš lék je ihned k dispozici, jen ve výjimečných případech je třeba jej objednat a můžete ho mít k dispozici ještě týž nebo následující den.

Klid a bezpečí pro Vás

Naše zkušené magistry farmacie Vám ochotně poradí a vysvětlí vše, týkající se léků a jejich bezpečného užívání (např. při kombinaci s jinými léky, při specifických obtížích apod.)

To nejlepší pro vaše zdraví

V našem širokém sortimentu naleznete bez čekání vše, co vyžaduje zdravotní stav Vás i kohokoliv z Vaší rodiny. Poradíme Vám jak ušetřit a zároveň co nejúčinněji pečovat o zdraví.

Copyright © 2018-2021 Arvisimax s.r.o. Všechna práva vyhrazena.