Poradny pro Vaše zdraví

Nová tvář lékárny U Hygie

Od 1. 8. 2018 jsme se stali plnohodnotným členem sítě lékáren PharmaPoint. Toto partnerství přináší řadu dalších podstatných výhod pro vás, naše zákazníky, v čele s novým věrnostním programem. Při této příležitosti jsme se také rozhodli pro rozsáhlé změny v prezentaci naší lékárny. Na jaké novinky se můžete konkrétně těšit?

 NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM PHARMAPOINT

Již při prvním nákupu se můžete stát členy věrnostního klubu sítě PharmaPoint s názvem „Zdraví o krok blíž“. Získáte klubovou kartičku s množstvím zajímavých výhod:

• sledování vašich lékových interakcí (vzájemné působení léků a doplňků stravy),

• za každý nákup volně prodejného sortimentu se na vaši věrnostní kartu načtou 2 % z hodnoty nákupu, přičemž za připsanou procentní hodnotu nákupu vám náleží stejný počet bodů,

• body můžete využít při platbě volně prodejného sortimentu dle vašeho výběru (doplňky stravy, zdravotnické pomůcky či speciální potraviny)* při dalším nákupu, a to v jakékoliv jiné lékárně PharmaPoint zapojené do věrnostního programu. Není-li určeno jinak, připadá na každý 1 nasbíraný bod sleva v hodnotě 1 Kč

• výhodnější ceny na vybrané produkty,

• propojení vaší věrnostní karty a vašich blízkých v rámci účtu rodiny umožňuje efektivní hospodaření se získanými body a také sledování případných lékových interakcí u celé rodiny.

NOVÁ FIREMNÍ IDENTITA

Od 1. 8. 2018 přicházíme také se zbrusu novou firemní identitou v čele s logem a sloganem, o němž se domníváme, že nejlépe vystihuje naše pojetí péče o zdraví zákazníků. Věříme, že se vám nové logo bude líbit stejně jako nám a zavítáte opět brzy do naší lékárny.

SLEVOVÉ AKCE A DNY LÉKÁRNY U HYGIE

Mimo pravidelných měsíčních letáků, kde se díky získání stálého členství v síti PharmaPoint můžete těšit na ještě zajímavější slevy a širší výběr sortimentu, připravujeme rovněž sérii speciálních zákaznických dnů přímo v lékárně s názvem „Dny lékárny U Hygie“. V rámci těchto dnů si naši zákazníci budou moci zdarma vyzkoušet různá drobná zdravotní vyšetření, jako je měření cévního věku nebo tělesného tuku.

Nezapomeňte proto sledovat naše stránky www.lekarnauhygie.cz a hlavně facebookový profil www.facebook.com/lekarnauhygie.

Klientská karta s výhodami

Připojte se do našeho Věrnostního programu a získáte výhody, které vycházejí vstříc vašim individuálním potřebám.

Více

Aktuální akční leták

Vyberte si z široké nabídky akčních produktů pro Vaše zdraví.

Více

Karty a poukázky

V naší lékárně můžete uplatnit tyto karty a poukázky

karty a poukázky

 
eRecept

Pokud máte eRecept, tak si jej můžete kdykoliv a kdekoliv rezervovat a Vaši rezervaci pohodlně vyzvednout v naší lékárně.

Co je potřeba udělat?

Online rezervace

 

TÉMA MĚSÍCE

Osteoporóza se nevyhýbá ani mužům

Osteoporóza je chronické onemocnění, kost se ztenčuje, řídne a je náchylnější ke zlomení. Toto onemocnění je o to zákeřnější, že ze začátku nebolí ani o sobě nedává vědět jinými, subjektivně nepříjemnými pocity.

Číst dál...

Potřebujete poradit?

V naší on-line poradně Vám rádi podáme informace o lécích, které doporučíme dle Vašich obtíží, o jejich účincích, způsobu použití, bezpečném užívání kombinací léků apod.

Vstoupit

 

Novinky e-mailem

Odebírat

Chcete pravidelně dostávat informace o akčních nabídkách a slevách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Lékárna U Hygie - Vždy něco navíc!

Široký sortiment skladem

Žádné nahrazování podobnými léky. Váš lék je ihned k dispozici, jen ve výjimečných případech je třeba jej objednat a můžete ho mít k dispozici ještě týž nebo následující den.

Klid a bezpečí pro Vás

Naše zkušené magistry farmacie Vám ochotně poradí a vysvětlí vše, týkající se léků a jejich bezpečného užívání (např. při kombinaci s jinými léky, při specifických obtížích apod.)

To nejlepší pro vaše zdraví

V našem širokém sortimentu naleznete bez čekání vše, co vyžaduje zdravotní stav Vás i kohokoliv z Vaší rodiny. Poradíme Vám jak ušetřit a zároveň co nejúčinněji pečovat o zdraví.

Copyright © 2018-2021 Arvisimax s.r.o. Všechna práva vyhrazena.