Poradny pro Vaše zdraví

Nový věrnostní program

Doba se mění a my se měníme s ní. Jako první změnu k lepšímu přinášíme našim věrným klientům nový věrnostní program Zdraví o krok blíž. Co Vám tento program přinese:

 Sledování Vašich lékových interakcí (vzájemné působení léků a doplňků stravy).

• lékárník Vám na základě historie Vámi nakupovaných léků může bezplatně poradit ohledně rizik plynoucích z kombinování Vámi užívaných léků

• generická substituce: V Lékárně U Hygie se při výdeji přípravků na recept řídíme doporučením lékaře a bez Vašeho souhlasu Vám léky nezaměníme.

Dvojnásobný počet bodů za Vaše nákupy než doposud.

• body můžete využít při platbě volně prodejného sortimentu dle Vašeho výběru (doplňky stravy, zdravotnické pomůcky či speciální potraviny)

Výhodnější ceny na vybrané produkty.

• snažíme se vycházet vstříc potřebám našich zákazníků, proto vybíráme produkty z naší široké nabídky a poskytujeme na ně speciální slevu Vám, držitelům věrnostní karty Věrnostního programu

• široká nabídka produktů za zvýhodněné ceny se pečlivě vybírá dle Vašich nákupů. Nabídku pravidelně měníme tak, abyste měli možnost pořídit si vybrané produkty co nejvýhodněji.

Speciální slevové kupóny na produkty.

• oceňujeme Vaši věrnost, kromě možnosti okamžité slevy všem členům Věrnostního programu nabízíme v průběhu roku řadu slevových kuponů

• držitelům věrnostní karty Věrnostního programu budou zasílány speciálně vybrané slevové kupony

• jak se o svých kuponech dozvíte? Slevové kupony Vám zašleme elektronickou poštou nebo je najdete ve svém osobním účtu Věrnostního programu, případně Vás na ně upozorní personál lékáren.

• kupony můžete využívat jak tištěné, tak na displeji mobilního telefonu. Pozor, při předložení kuponu se nezapomeňte prokázat věrnostní kartou Věrnostního programu.

 

Propojení Vaší věrnostní karty a Vašich blízkých v rámci Účtu rodiny umožňuje efektivní hospodaření se získanými body a také sledování případných lékových interakcí u celé rodiny.

Přijďte se zaregistrovat do lékárny a získejte novou věrnostní kartu a s ní všechny výhody, případně se můžete zaregistrovat na www.lekarnauhygie.cz.

Budeme se na Vás těšit, kolektiv Lékárny U Hygie.

 

Klientská karta s výhodami

Připojte se do našeho Věrnostního programu a získáte výhody, které vycházejí vstříc vašim individuálním potřebám.

Více

Aktuální akční leták

Vyberte si z široké nabídky akčních produktů pro Vaše zdraví.

Více

Karty a poukázky

V naší lékárně můžete uplatnit tyto karty a poukázky

karty a poukázky

 
eRecept

Pokud máte eRecept, tak si jej můžete kdykoliv a kdekoliv rezervovat a Vaši rezervaci pohodlně vyzvednout v naší lékárně.

Co je potřeba udělat?

Online rezervace

 

TÉMA MĚSÍCE

Osteoporóza se nevyhýbá ani mužům

Osteoporóza je chronické onemocnění, kost se ztenčuje, řídne a je náchylnější ke zlomení. Toto onemocnění je o to zákeřnější, že ze začátku nebolí ani o sobě nedává vědět jinými, subjektivně nepříjemnými pocity.

Číst dál...

Potřebujete poradit?

V naší on-line poradně Vám rádi podáme informace o lécích, které doporučíme dle Vašich obtíží, o jejich účincích, způsobu použití, bezpečném užívání kombinací léků apod.

Vstoupit

 

Novinky e-mailem

Odebírat

Chcete pravidelně dostávat informace o akčních nabídkách a slevách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Lékárna U Hygie - Vždy něco navíc!

Široký sortiment skladem

Žádné nahrazování podobnými léky. Váš lék je ihned k dispozici, jen ve výjimečných případech je třeba jej objednat a můžete ho mít k dispozici ještě týž nebo následující den.

Klid a bezpečí pro Vás

Naše zkušené magistry farmacie Vám ochotně poradí a vysvětlí vše, týkající se léků a jejich bezpečného užívání (např. při kombinaci s jinými léky, při specifických obtížích apod.)

To nejlepší pro vaše zdraví

V našem širokém sortimentu naleznete bez čekání vše, co vyžaduje zdravotní stav Vás i kohokoliv z Vaší rodiny. Poradíme Vám jak ušetřit a zároveň co nejúčinněji pečovat o zdraví.

Copyright © 2018-2021 Arvisimax s.r.o. Všechna práva vyhrazena.