Poradny pro Vaše zdraví

Jarní očista

Cítíte se unavení a po zimě zcela vyčerpaní? Pomozte tělu zbavit se zátěže, abyste mohli první sluneční paprsky přivítat v plné síle. Na jaře se zrychluje tělesný metabolismus, roste svalové napětí, stoupají hladiny hormonů a naplno se obnovují všechny funkce organismu. Detoxikace odstraňuje únavu, zvyšuje energii, zlepšuje spánek a celkovou kondici.

Detoxikace podle našich babiček

Naši předci byli v tomto ohledu velmi chytří a předávali si z generace na generaci různé techniky, užívání bylinek, různé druhy půstů a také úpravy stravy s jedním cílem – pomoci tělu zbavit se škodlivin.

Odlehčete stravu

První zásadní změnou by měl projít váš jídelníček. Vhodný je půst, kdy z jídelníčku vyřadíme uzeniny, sladkosti, alkohol, bílé pečivo a červené maso. Přidáme větší množství zeleniny a ovoce a hlavně pijeme čistou vodu a bylinkové čaje.

Tradiční byliny

Můžete si uvařit detoxikační čaj z kopřivy, který popíjely již naše babičky a dobře věděly proč. Je plný života a enzymů v nejaktivnější podobě. TIP: Magdalena Rettigová doporučovala ve své kuchařce (1825) polévku z jarních bylinek. Jednalo se o směs pokrájených lístečků popence, řebříčku, čekanky a dalších jarních bylin.

Funkce jater

Odstraňování odpadních látek z krve, zpracování a distribuce živin, úklid a regenerace organismu, výroba žluči, ukládání vitaminů a tuků, metabolismus sacharidů…to vše a ještě více mají v našem organismu na starost játra. Jarní očista je zaměřena v prvé řadě na regeneraci jater, hlavního detoxikačního orgánu.

Pomůže ostropestřec mariánský

Užívání ostropestřce je vhodné pro podporu správné funkce jater a pro jejich regeneraci. Bylina se používá také na zlepšení funkce žlučníku a působí proti vytváření žlučových kamenů. V naší nabídce naleznete tablety s vysokým podílem silymarinu. V jedné tabletě jsou obsaženy veškeré koncentrované výtažky a prospěšné látky ostropestřce. Ostropestřec je nejen krásná rostlina, ale dokáže se i účinně podílet na naší dlouhověkosti.

Sauna

Pokud vám nevadí horko, zajděte si toxiny vypotit do sauny. Tělo tam pročistíte zevnitř i zvenku. Očista těla umožňuje lépe vstřebávat vitaminy, které posilují naší imunitu a obranyschopnost. Doporučujeme užívat Centrum AZ s Multi-efektem, pro generaci starší 50 let pak Centrum SILVER s Multi-efektem.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv Lékárny U Hygie.

 

 

 

Klientská karta s výhodami

Připojte se do našeho Věrnostního programu a získáte výhody, které vycházejí vstříc vašim individuálním potřebám.

Více

Aktuální akční leták

Vyberte si z široké nabídky akčních produktů pro Vaše zdraví.

Více

Karty a poukázky

V naší lékárně můžete uplatnit tyto karty a poukázky

karty a poukázky

 
eRecept

Pokud máte eRecept, tak si jej můžete kdykoliv a kdekoliv rezervovat a Vaši rezervaci pohodlně vyzvednout v naší lékárně.

Co je potřeba udělat?

Online rezervace

 

TÉMA MĚSÍCE

Osteoporóza se nevyhýbá ani mužům

Osteoporóza je chronické onemocnění, kost se ztenčuje, řídne a je náchylnější ke zlomení. Toto onemocnění je o to zákeřnější, že ze začátku nebolí ani o sobě nedává vědět jinými, subjektivně nepříjemnými pocity.

Číst dál...

Potřebujete poradit?

V naší on-line poradně Vám rádi podáme informace o lécích, které doporučíme dle Vašich obtíží, o jejich účincích, způsobu použití, bezpečném užívání kombinací léků apod.

Vstoupit

 

Novinky e-mailem

Odebírat

Chcete pravidelně dostávat informace o akčních nabídkách a slevách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Lékárna U Hygie - Vždy něco navíc!

Široký sortiment skladem

Žádné nahrazování podobnými léky. Váš lék je ihned k dispozici, jen ve výjimečných případech je třeba jej objednat a můžete ho mít k dispozici ještě týž nebo následující den.

Klid a bezpečí pro Vás

Naše zkušené magistry farmacie Vám ochotně poradí a vysvětlí vše, týkající se léků a jejich bezpečného užívání (např. při kombinaci s jinými léky, při specifických obtížích apod.)

To nejlepší pro vaše zdraví

V našem širokém sortimentu naleznete bez čekání vše, co vyžaduje zdravotní stav Vás i kohokoliv z Vaší rodiny. Poradíme Vám jak ušetřit a zároveň co nejúčinněji pečovat o zdraví.

Copyright © 2018-2021 Arvisimax s.r.o. Všechna práva vyhrazena.