Výhody naší lékárny

Sleva až 100% z doplatku na léky

Poskytujeme slevu až 100% z doplatku na vybrané léky, u některých z nich jsme snížili doplatek úplně a nedoplácíte NIC. To se týká například Inzulinů, které jsou v Lékárně U Hygie bez doplatku. Přesvědčte se sami a přijďte si vyzvednout své léky do Lékárny U Hygie.

Antikoncepci máme za nejnižší ceny.

Poskytnutí slevy lze ověřit na účtence, případně na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, kde v sekci léky naleznete informace o regulovaném doplatku Vámi zvolených léčiv.

Sortiment

V nabídce naší lékárny najdete:

 • léky na předpis i volně prodejné
 • potravinové doplňky
 • dětskou výživu, přípravky a kosmetiku
 • léčivé byliny a čaje
 • potřeby pro zubní hygienu
 • značkovou kosmetiku Bioderma, Eucerin, Doliva, Mama Mio, kosmetiku z konopí, (Vichy, La Roche Posay a ostatní na objednání)
 • autolékárničky
 • čtecí brýle
 • bandáže
 • veterinární přípravky
 • homeopatika (na objednání)

Naše péče o Vaše zdraví nekončí jen radou nebo prodejem vhodného léku. Připravili jsme pro Vás i další služby, které mohou šetřit Váš čas i síly.

Nákup bez čekání

Máte příliš málo času? Nebo Vám Váš zdravotní stav nedovoluje čekat ve frontě? Využijte přednostního nákupu bez čekání. Objednejte si telefonicky nebo e-mailem, nákup Vám připravíme a při Vašem příchodu do lékárny si jej ihned, bez čekání můžete vyzvednout.

Jak na to?

Telefonická objednávka

Zavolejte na číslo 730 182 410 nebo 581 111 673. Naše pracovnice s Vámi projde celou objednávku a připraví ji k vyzvednutí.

E-mailová objednávka

Napište na naši adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do e-mailu uveďte svojí objednávku. Nemusíte uvádět přímo názvy produktů, postačí, když uvedete obtíže, které potřebujete vyřešit, naše pracovnice Vám ochotně poradí a dá na výběr. Pokud se dlouhodobě léčíte, je vhodné uvést do e-mailu s čím a jaké léky užíváte. Po potvrzení objednávky bude Váš nákup připraven k vyzvednutí.

Místo e-mailu můžete použít odpovědní formulář pro On-line objednávky »

Rozvoz zdarma

Je Váš nákup příliš těžký? Jednou týdně rozvážíme po celém Přerově zdarma. Vámi zakoupené zboží Vám přivezeme až domů, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků - nezaplatíte ani korunu navíc.

Rozvoz domů je možný pouze u zboží zakoupeného a zaplaceného v naší lékárně.

K nám můžete autem

Pro naše zákazníky nabízíme možnost krátkodobého parkování za budovou lékárny.

Klientská karta s výhodami

Připojte se do našeho Věrnostního programu a získáte výhody, které vycházejí vstříc vašim individuálním potřebám.

Více

Aktuální akční leták

Vyberte si z široké nabídky akčních produktů pro Vaše zdraví.

Více

Karty a poukázky

V naší lékárně můžete uplatnit tyto karty a poukázky

karty a poukázky

 
eRecept

Pokud máte eRecept, tak si jej můžete kdykoliv a kdekoliv rezervovat a Vaši rezervaci pohodlně vyzvednout v naší lékárně.

Co je potřeba udělat?

Online rezervace

 

TÉMA MĚSÍCE

Osteoporóza se nevyhýbá ani mužům

Osteoporóza je chronické onemocnění, kost se ztenčuje, řídne a je náchylnější ke zlomení. Toto onemocnění je o to zákeřnější, že ze začátku nebolí ani o sobě nedává vědět jinými, subjektivně nepříjemnými pocity.

Číst dál...

Potřebujete poradit?

V naší on-line poradně Vám rádi podáme informace o lécích, které doporučíme dle Vašich obtíží, o jejich účincích, způsobu použití, bezpečném užívání kombinací léků apod.

Vstoupit

 

Novinky e-mailem

Odebírat

Chcete pravidelně dostávat informace o akčních nabídkách a slevách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Lékárna U Hygie - Vždy něco navíc!

Široký sortiment skladem

Žádné nahrazování podobnými léky. Váš lék je ihned k dispozici, jen ve výjimečných případech je třeba jej objednat a můžete ho mít k dispozici ještě týž nebo následující den.

Klid a bezpečí pro Vás

Naše zkušené magistry farmacie Vám ochotně poradí a vysvětlí vše, týkající se léků a jejich bezpečného užívání (např. při kombinaci s jinými léky, při specifických obtížích apod.)

To nejlepší pro vaše zdraví

V našem širokém sortimentu naleznete bez čekání vše, co vyžaduje zdravotní stav Vás i kohokoliv z Vaší rodiny. Poradíme Vám jak ušetřit a zároveň co nejúčinněji pečovat o zdraví.

Copyright © 2018-2021 Arvisimax s.r.o. Všechna práva vyhrazena.