Odborné poradenství

Potřebujete poradit? Obraťte se na nás!

V této poradně Vám rádi podáme informace o lécích, které doporučíme dle Vašich obtíží, o jejich účincích, doporučeném použití, bezpečném používání kombinací léků apod.

Pro přesnější odpověď na Váš dotaz můžete uvést věk, pohlaví, současný zdravotní stav, nemoci, se kterými se léčíte, léky, které užíváte...
Pamatujte prosím, že tato poradna neslouží jako náhrada návštěvy u lékaře.

V případě složitějších dotazů doporučujeme osobní návštěvu naší lékárny - naše zkušené magistry Vám ochotně a rády poradí.

Vyhrazujeme si právo odstranit dotazy, které nesouvisí s tématem a oborem.

Při vysokém pracovním vytížení všech našich pracovníků se může stát, že odpověď na Váš dotaz bude mít mírné zpoždění. Děkujeme za Vaši přízeň a případnou trpělivost.

Vaše jméno(*)
Prosím uveďte Vaše jméno.

Váš email(*)
Prosím uveďte Vaši emailovou adresu.

Váš dotaz(*)
Prosím uveďte Váš dotaz.

Antispamová kontrola
Neplatný vstup

Klientská karta s výhodami

Připojte se do našeho Věrnostního programu a získáte výhody, které vycházejí vstříc vašim individuálním potřebám.

Více

Aktuální akční leták

Vyberte si z široké nabídky akčních produktů pro Vaše zdraví.

Více

Karty a poukázky

V naší lékárně můžete uplatnit tyto karty a poukázky

karty a poukázky

TÉMA MĚSÍCE

Vraťte spánek do normálu

Dostatečně dlouhý a kvalitní spánek je důležitý pro naše zdraví, fyzickou a psychickou pohodu. Každý z nás je však zcela individuální a jeho nároky na délku spánku jsou různé. Pokud nejsme druhý den unavení, dobře se nám vstává a máme plno energie, pak je náš spánek dostatečný. Pokud však máme se spánkem problémy, pak můžeme zkusit upravit svůj den podle základních doporučení spánkové hygieny či zkusit využít některý z potravinových doplňků. Hypnotika by měla být nasazena až jako poslední řešení a o jejich nasazení musí rozhodnout ošetřující lékař.

Číst dál...

Potřebujete poradit?

V naší on-line poradně Vám rádi podáme informace o lécích, které doporučíme dle Vašich obtíží, o jejich účincích, způsobu použití, bezpečném užívání kombinací léků apod.

Vstoupit

Novinky e-mailem

Odebírat

Chcete pravidelně dostávat informace o akčních nabídkách a slevách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Lékárna U Hygie - Vždy něco navíc!

Široký sortiment skladem

Žádné nahrazování podobnými léky. Váš lék je ihned k dispozici, jen ve výjimečných případech je třeba jej objednat a můžete ho mít k dispozici ještě týž nebo následující den.

Klid a bezpečí pro Vás

Naše zkušené magistry farmacie Vám ochotně poradí a vysvětlí vše, týkající se léků a jejich bezpečného užívání (např. při kombinaci s jinými léky, při specifických obtížích apod.)

To nejlepší pro vaše zdraví

V našem širokém sortimentu naleznete bez čekání vše, co vyžaduje zdravotní stav Vás i kohokoliv z Vaší rodiny. Poradíme Vám jak ušetřit a zároveň co nejúčinněji pečovat o zdraví.

Copyright © 2018 Arvisimax s.r.o. Všechna práva vyhrazena.